Google+

Jesteś tutaj:

Strona główna
Witamy na stronie Centrum Historyczno-Edukacyjnego we Frący
Kolorowe czwartki PDF Drukuj Email
środa, 15 października 2014 07:51

czwartek W miniony czwartek (9 października) rozpoczęliśmy w Centrum historyczno –edukacyjnym warsztaty plastyczne pod hasłem „Kolorowe czwartki”.

Więcej…
 
Zagra i zaśpiewa BŁĘKITNA WSTĘGA PDF Drukuj Email
czwartek, 09 października 2014 11:01

wstega3 Zapraszamy wszystkich seniorów na występ zespołu folklorystycznego Błękitna Wstęga z Gniewa, który odbędzie się 14.10. o godzinie 15 w Centrum historyczno – edukacyjnym we Frący
Prócz zespołu gościć będziemy przedstawicieli Gniewskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Zapraszamy!

 
Udany spacer po parku PDF Drukuj Email
czwartek, 09 października 2014 06:32

spacer2 We wtorek, 7 października, mieliśmy okazję gościć w Centrum historyczno – edukacyjnym we Frący panią Dorotę Cybura, która opowiedziała wszystkim chętnym o przyrodzie występującej w okalającym budynek parku.

Więcej…
 
Promujemy lokalnych artystów PDF Drukuj Email
poniedziałek, 29 września 2014 10:00

lips W piątkowe popołudnie (26  września) w naszym „amfiteatrze” czyli położonej w centrum parku muszli koncertowej odbył się koncert Wojciecha Lipskiego. Artysta przez ponad godzinę bawił licznie zgromadzoną publikę – zarówno tą młodszą jak i trochę starszą...

Więcej…
 
Zapraszamy na koncert PDF Drukuj Email
czwartek, 25 września 2014 08:43

koncert W dniu 26 września 2014 w naszej muszli koncertowej wystąpi Wojciech Lipski. Początek koncertu o godzinie 15.00. Zapraszamy!!!

 
Uroczyste otwarcie PDF Drukuj Email
poniedziałek, 15 września 2014 00:00

otwarcie 12 września bieżącego roku miało miejsce uroczyste otwarcie naszego Centrum historyczno – edukacyjnego we Frący.

Więcej…
 


Strona 40 z 41

Mówią o nas

Zabytkowy park odzyska swoją świetność

Rewitalizacja parku we Frący zakończy się w tym roku. Gdyby nie działania władz gminy, inwestorów oraz samych mieszkańców miejscowości, to piękne i historyczne miejsce uległoby zapomnieniu.

więcej...

Powstaje centrum

Trwa budowa Wiejskiego Centrum Historyczno – Edukacyjnego w miejscowości Frąca wraz z rewitalizacją zabytkowego parku, infrastrukturą techniczną, małą architekturą, zielenią towarzyszącą i parkingiem

więcej...